Fixies şehir oyunları çocu

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33 MB
  • Version 1.9.1
  • Dil Türkçe
  • Firma DEVGAME
Fixies şehir oyunları çocu mobil oyunu Android cep telefonunuzda sorunsuz olarak çalışacaktır.

5-3 yaş arasındaki çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan Fixies şehir oyunları çocu mobil oyunu ile sizde çocuklarınızla Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyunumuz çocuklarınızın oynarken eğlenebilecekleri düzeyde oyunlar ile ebeveynleri memnun etmeyi başaran bir oyun olması sebebiyle  tercih ediliyor. 

Fixies yaratıklarından şehrinizi kurtarmak için harekete geçin. Birbirinden farklı karakterler ve oyun mekanları sayesinde oyun diğer çocuk oyunlarına göre çok daha keyifli bir hal alıyor. Eğlenceli bir kostüm giyen oyun karakterini yönlendirerek macera dolu anlar yaşayabilirler. 

Cep telefonunuzu çocuklarınızdan uzak tutmak yerine onlara faydalı bir hale getirmeniz çok daha doğru bir hareket olacaktır. Çünkü yasakladığınız taktirde daha çok isteyeceklerdir. Bunun önüne geçmek ve onların eğlenceli kişisel gelişime çevirmek için onlar için özel hazırlanmış çocuk oyunlarına göz atabilirsiniz.

Bu kategoride yer alan Fixies şehir oyunları çocu mobil oyunu da çocukları eğlendirebilecek, kolay kontrollere sahip başarılı bir mobil oyundur. Üstelik çocuklarınızın kafasını karıştıracak her hangi bir içeriğe de yer vermemektedir. 

Fixies şehir oyunları çocu indir